Artim Dubinskim augstākais punktu skaits Eiropas eksāmenā

Artim Dubinskim augstākais punktu skaits Eiropas eksāmenā

“Eiropas eksāmens” ir tiešsaistes tests, kurā, atzīmējot Eiropas dienu, Eiropas Komisija aicina piedalīties jau septīto gadu. “Eiropas eksāmens” ir izzinošs un atraktīvs veids, kā pārbaudīt un paplašināt savas zināšanas par Eiropas Savienību. Šogad Eiropas eksāmens” notika 7., 8. un 9. maijā tīmekļa vietnē www.esmaja.lv 

“Eiropas eksāmenā” piedalīties, savas zināšanas pārbaudīt un iegūt vērtīgas balvas tika aicināti dalībnieki dažādās vecuma grupās – gan skolēni (1.-3. klase, 4.-6. klase, 7.-9. klase, 10.-12. klase), gan pieaugušie. Katrai vecuma grupai sagatavoti atbilstoši jautājumi. Pieaugušajiem testā tika piedāvātas divas grūtības pakāpes.

Eiropas eksāmenam Mazzalves pamatskolas skolēnus pieteica skolotāja Anda Freimane. Sākt gatavoties “Eiropas eksāmenam” varēja, izmantojot www.esmaja.lv pieejamos materiālus sadaļās “Eiropas eksāmens”“Vitamīns ES” un “Eiropa no A – Z”.

 “Eiropas eksāmenu” organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar biedrību Eiropas Kustība Latvijā. Šogad Eiropas eksāmenu kārtoja 37611 visa vecuma zinātkārie un aktīvie Latvijas iedzīvotāji.. Arī Mazzalves pamatskolas skolēni. Visveiksmīgāk to veica 1.klases skolēns Artis Dubinskis. Viņš no 50 iespējamiem punktiem ieguva visus  50.