
Bateriju vākšanas konkurss noslēdzies
Mūsu skolā veiksmīgi noslēdzies bateriju vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai”, ko organizē “Zaļā josta”. Paldies visiem skolēniem, vecākiem un skolotājiem par lielo atsaucību un ieguldījumu vides saudzēšanā!
Šogad skolēni paveica patiešām lielu darbu – tika savākts iespaidīgs daudzums izlietoto bateriju. Īpašs prieks, ka mūsu skola konkursā uzrādījusi ļoti labus rezultātus Latvijā! Gruža kausa “Bateriju līgā” uzvarētāji tika noteikti pēc visvairāk savāktā pārstrādājamā materiāla daudzuma uz vienu izglītības iestādes audzēkni. Mūsu skolā kopā savācām 481,8 kg bateriju. Uz katru skolēnu vidēji rēķinot 6.79 kg . Balvā saņemsim “Lidl Latvija” dāvanu karti 400 eiro vērtībā un iespēju nākamajā gadā apmeklēt kādu basketbola komandas “VEF Rīga” nākamās sezonas spēli 30 cilvēku grupas apjomā.
Vislielākais paldies skolēniem, kuri savāca visvairāk bateriju:
Keilijai Kuzņecovai – 100,009 kg
Kristapam Dobrovoļskim – 91,167 kg
Dominikam Puriņam – 76,00 kg
Paldies arī Aleksam Kubliņam- 40, 188 kg, Līvai Brāzmai- 15, 800 kg, Gatim Rusiņam- 13,685 kg, Kārlim Saveļjevam- 13,520 kg , Annikai Eļļukai- 12,380 kg, Patrikam Lisovskim- 12, 310 kg , Nikolai Ašmanāvičai 12, 280 kg un visiem pārējiem aktīvajiem dalībniekiem!
Gribas pateikties arī skolotājām par ieguldīto darbu, atbalstu un skolēnu motivēšanu piedalīties konkursā.
21 aktīvākais dalībnieks 13. maijā devās ekskursijā uz Aizkraukli. Ekskursijas laikā skolēni apmeklēja muzeja ekspozīciju “Padomju gadi”, kur iepazina tā laika bērnu rotaļas un spēles, kā arī devās uz “Raganu lidlauku”, kur piedalījās aizraujošās komandu aktivitātēs un izstaigājās gar Daugavas krastu.
Paldies ikvienam, kurš iesaistījās! Kopā mēs padarām savu apkārtni tīrāku un zaļāku!


