Burziņš bez burzmas Ērberģē

Burziņš bez burzmas Ērberģē

Ar zināmu intrigu un nepacietību Ērberģē tika gaidīts pasākums “Burziņš bez burzmas”, uz kuru aicināja Mazzalves saieta nams, piedāvājot tikšanos ar netradicionāliem mūziķiem – atraktīvo jauniešu grupu “Santehniķi”- un Mazzalves ielu vingrotājiem. Vingrotāji jau vienreiz vasarā bija uzstājušies, bet nu viņiem sagādāts pārvietojamais stienis, lai varētu vingrot arī ziemā telpās. Sporta hallē puiši nedēļas nogalēs, kad sabrauc no skolas vai darba, trenējas.

Uz burziņu atnāca gan mazi, gan lieli, gan jauni, gan veci – visi nāca atbalstīt savus puišus.

Pasākums sākās ar “Santehniķu” savdabīgo koncertu.  “Santehniķu” koncertprogrammā bija gan latviešu tautasdziesmas, gan klasiski skaņdarbi, gan mūzika no populārām kinofilmām. Publika atsaucīgi dziedāja līdzi, aplaudēja, mazie skatītāji labprāt lēkāja mūzikas ritmos. Arī pašiem skatītājiem bija iespēja iesaistīties “orķestra” priekšnesumā, kopā “nospēlējot” latviešu tautasdziesmu “Kur ta’ tu nu biji, āzīti manu”.

Pēc atraktīvā, neierastā koncerta sekoja Mazzalves puišu sagatavotie paraugdemonstrējumi. Mazzalvieši Alvis Spēlmanis, Niks Linmeijers un Ervīns Ūzans rādīja tiešām apbrīnojamu vingrojumu programmu, virpuļojot ap vingrošanas stieni un veicot salto un dažādus apgriezienus gaisā. Brīžiem skatītājiem aizrāvās elpa, nemitīgi skanēja aplausi pēc katra īpaša demonstrējuma, es teiktu – trika. Puiši bija sagatavojuši arī nelielu konkursu jaunajiem skatītājiem – spēka vingrinājumu, kura uzvarētāji saņēma vingrotāju sagādātās saldās balvas.

Paldies lieliskajiem Mazzalves puišiem par uzcītību, mērķtiecību, pašiem, bez trenera, meklējot internetā arvien sarežģītākus vingrojumus, izveidojot aizraujošu programmu! Šādi netradicionāli pasākumi, kas vērsti uz mazzalviešu talantu un īpašo aizraušanos popularizēšanu, ieplānoti arī turpmāk.

Žanna Miezīte