Cirka izrāde Mazzalvē

Cirka izrāde Mazzalvē

17.janvārī Mazzalvē skolēniem un pirmsskolēniem bija iespēja programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros noskatīties cirka izrādi “Bufonāde”. Tā ir jautra un pārsteidzoša cirka izrāde komiskas aktiermākslas manierē. Skolēni ar šo izrādi tiks iepazīstināti ar klaunādes klasiku, kuru caurvij cirka akrobātika, komēdija, jestrums un vieglums.

Izrādes galvenais vēstījums ir atgriešanās bērnībā. Stāsts par māsu un brāli, kuru iztēlē dzimst iedomu draugs, kurš top pavisam īsts. Draugs, kurš māca viņiem priecāties, fantazēt un novērtēt vienam otru un patiesu draudzību. Fantāziju pasaule ir svarīga ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, tā dod iespēju tikt galā ar nozīmīgām jaunām emocijām un attīsta radošumu, tāpēc izrādes galvenā varoņa uzdevums ir parādīt, cik svarīgi ir spēt saglabāt savu iekšējo bērnu jebkurā vecumā.

Izrādē piedalās Valērijs Komisarenko (vairāk zināms kā ValeryElastic vai Iguana Man) – oriģinālā žanra cirka mākslinieks, plastiskās akrobātikas žanra meistars-kaučuks, klišņiks, “gumijas cilvēks” jeb “cilvēks bez kauliem” un žonglieris, Alīna Kešāne – profesionāla dejotāja, cirka māksliniece, asistente burvju mākslinieku trikos un Ņikita Rumjancevs – profesionāls teātra aktieris, mīms.

Paldies cirka māksliniekiem par dāvaniņām skatītājiem – balonu figūriņām – un iespēju nofotografēties kopā ar cirka ļaudīm!