Gatavi skolai

Gatavi skolai

31.maijā, laikā, kurā kā negudri smaržo ceriņi un gaisā lido pieneņu pūkas, Mazzalves pamatskolas sešgadīgadīgajiem bērniem notika izlaiduma pasākums.

 Lai gan laika apstākļi mūs nelutināja, visi bija gatavi piedzīvojumam. Mūsu rīts sākās ar viesošanos pie keramiķes Zandas Raģeles keramikas darbnīcā “Kalna Gribacāni”, Neretas pagastā, Aizkraukles novadā. Bērni un vecāki  izveidoja oriģinālus, skaistus darbiņus, ar  katra izdomātu, īpašu noformējumu. Varējām pasildīties lapenītē, baudīt siltu tēju un izšūpoties šūpolēs.

Atgriežoties savās ierastajās “mājās” – grupiņas telpās, svinīgajā daļā bērni saņēma liecības kā apliecinājumu un gatavību skolas gaitām un apliecību par pavadīto laiku iestādē. Bērni pateicās vecākiem ar smaržīgo kreimenīšu pušķiem, veltot dziesmu “Mammīte- bitīte”. No skolotāju puses tika novēlēts izbaudīt skaistu un bagātu vasaru, bet, uzsākot skolas gaitas, būt ieinteresētiem apgūt jaunas zināšanas, skolotājas vēlēja izturību un nebaidīties no grūtībām, ja kaut kas uzreiz neizdodas. Vecākiem tika novēlēts ikdienas steigā biežāk samīļot bērnus, apliecināt, cik ļoti tos mīl un lepojas. Bērni un skolotājas saņēma laba vēlējumus no vecākiem – ierāmētu kopbildi un ziedus. Diena pagāja nemanot, ar smaidu sejās, ar dejas soļiem, ar prieku par kopīgi pavadīto laiku un sagādāto pārsteigumu no vecākiem – īpaši garšīgo torti. Kā liels pārsteigums bērniem un vecākiem bija īpašs, skaists video sveiciens no skolotājas Aijas Dārziņas. 

Ziemele