Izlaidums Līgo noskaņās

Izlaidums Līgo noskaņās

Šogad 9.klases beidzējiem pavasaris un eksāmenu laiks pagāja neierasti, jo eksāmenu darbus nelaboja skolotāji, kuri mācījuši, bet valsts pārbaudes darbi tika sūtīti centralizētai labošanai Rīgā. Arī rezultātu gaidīšana bija neierasti gara – sertifikātus ar eksāmenu rezultātiem devītie saņēma tikai 22.jūnijā.

Lai cik neziņas un zināma stresa pilns bija gaidīšanas laiks, rezultāti iepriecināja – skolēni visi eksāmenus ir nokārtojuši atbilstoši saviem mācību gada sasniegumiem un pat veiksmīgāk. Lieliski!

23.jūnijā Mazzalves pamatskolas kamīnzālē pulcējās absolventi, viņu vecāki, skolotāji un absolventu radinieki, lai sveiktu 8 Mazzalves pamatskolas beidzējus izlaidumā. Reizē ar Apliecību par pamatizglītību Elija Gabuža saņēma Aizkraukles novada izglītības Atzinības rakstu par 3.vietu bioloģijas 2.posma olimpiādē un Aizkraukles novada pašvaldības Atzinības rakstu par sasniegumiem mācībās. Elija sekmīgi piedalījās arī ķīmijas un fizikas olimpiādēs. Devītie šogad uzrādīja arī uzteicamus rezultātus sportā – zēnu volejbola komanda, kurā startēja Valters Gunārs Niedra, Ralfs Dobrovoļskis un Ernests Bubins, izcīnīja 2.cietu novada TOP! turnīrā.

Šis bija īpašs izlaidums, jo tika svinēts Līgo noskaņās. Vakarā zaļumballē absolventi iededza Jāņu ugunskuru.