
Jaunieši diskutē ar sociālo pedagogu
Mazzalves pamatskolas kamīnzālē 8.maijā sociālais pedagogs aicināja jauniešus uz diskusiju pēcpusdienu “Es esmu šeit”, lai saprastu, kas skolēnu prātus nodarbina visvairāk un ilgtermiņā varētu sniegt nepieciešamo atbalstu, kā arī ļautu brīvi paust savu viedokli.
Tēmas un aktuālos jautājumus noteica jaunieši paši – gan klātienē, gan iepriekš – skenējot QR kodu afišā, bija iespēja nosūtīt ziņu, saglabājot anonimitāti.
Ļoti brīvā un nepiespiestā gaisotnē tika apspriesti gan savstarpējo attiecību jautājumi, gan jautājumi par skolas ikdienu. Jaunieši tiktāl iekarsa diskusijās, ka runājot savā starpā arī rada risinājumus dažiem jautājumiem paši.
Šādi pasākumi skolā iepriekš bijuši nav, bet atnākušie atzina, ka pirms mācību gada beigām vajadzētu rīkot vēl vienu tikšanos, jo bijis tik viegli runāt, un arī turpmāk šo vajadzētu ieviest par tradīciju vismaz reizi mēnesī.
Norunāta arī nākamā tikšanās – 22.maijā plkst.14:00.
Skolotāja Ance Brāzma