Mazzalvē sumina labākos skolniekus

Mazzalvē sumina labākos skolniekus

Nu jau ierasts, ka mācību gada noslēgumā tos Mazzalves pamatskolas skolēnus, kuri gadu noslēdz ar labām un teicamām  sekmēm, pie sevis uz pieņemšanu aicina Mazzalves pagasta pārvaldes vadītāja Zeltīte Odiņa. Arī šogad pēdējā mācību dienā, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, šie skolēni tikās pagalmā pie Mazzalves pagasta pārvaldes, lai no pārvaldes vadītājas saņemtu īpašu novērtējumu par saviem mācību sasniegumiem – Zelta, Sudraba, Bronzas un Cerību liecības. Tāpat šie skolēni par apzinīgu bērna pienākuma – mācīties – veikšanu, tika ierakstīti Mazzalves pagasta Goda grāmatā.

Mācību gadu noslēdzot Zelta liecību (vidējā atzīme augstāka kā 9 balles) šogad saņēma 3 skolēni – 9. klasē Niks Linmeijers, 8. klasē Zanda Zariņa un 3. klasē Zane Dubinska. Niks un Zanda saņēma ielūgumu uz svinīgo pieņemšanu pie Neretas domes priekšsēdētāja Arvīda Kvieša. Sudraba liecību (vidējā atzīme augstāka kā 8 balles) saņēma 9. klasē Mareks Dobrovoļskis, 8. klasē Viktorija Baltace un Amanda Osipova, 5. klasē Kristena Kučinska, Agnija Misūne un Patrīcija Lisovska, 4. klasē Elīna Koklevska un Karīna Pauniņa, 3. klasē Sabīne Grīnberga, 2. klasē Gustavs Bubins. Bronzas liecību (vidējā atzīme augstāka kā 7 balles) saņēma 9. klasē Jogita Rutka un Krista Kristiāna Vaičulena, 8. klasē Ingus Rusiņš, 7. klasē Ralfs Dobrovoļskis, Ingars Jalovčuks, Elija Gabuža, Amanda Lokesa, 6. klasē Ernestīne Baltace un Kristiāns Bardi, 5. klasē Ralfs Renārs Pilmanis un Paula Bubina, 3. klasē Lūkass Vitkovskis – Kaktiņš, 2. klasē Ernests Baltacis un Keilija Kuzņecova. Tika uzteikti arī skolēni, kuriem mācību sasniegumu vērtējums ir būtiski uzlabojies salīdzinājumā ar iepriekšējo semestri. Šie skolēni saņēma Cerību liecības. Viņu vidū 6. klasē Toms Linmeijers, Toms Lomaga un Sabīne Drevinska, 3. klasē Samanta  Strumska.

Savā uzrunā pārvaldes vadītāja uzteica skolēnus par uzcītību sasniedzot labus un teicamus rezultātus mācībās, neraugoties uz to, ka arī Mazzalves pamatskolā aizvadītajā mācību gadā mācības dažbrīd notika attālināti. Uzrunas nobeigumā izskanēja novēlējums, lai 1.septembrī visi atkal varētu tikties klātienē Mazzalves pamatskolas telpās. Saņemot liecību katram tika kāds salds našķītis. Šogad skolēniem tika sarūpēts arī kāds nebijis pārsteigums. Tos pagodināt ar savu klātbūtni un iepriecināt ar  priekšnesumu bija ieradies īsts jogs no Indijas – Buda Radži Rama Vendra. Viesis mūzikas pavadījumā, ar apskaužamu ķermeņa lokanību demonstrēja dažādus  sarežģītus, pat ekstrēmus vingrojumus un trikus. Redzētais dažam labam vērotājam lika pārsteigumā noelsties vai dažbrīd pat pievērt acis. Priekšnesums vairākkārt tika atbalstīts ar skaļiem aplausiem. Svinīgās pieņemšanas noslēgumā tapa nu jau par tradīciju kļuvusī atraktīvā kopbilde palēcienā  “Sveika, vasara!”

Solveiga Koklevska