Mazzalvē svin Tēva dienu

Mazzalvē svin Tēva dienu

Jau divpadsmito gadu septembra otrajā svētdienā oficiāli Latvijā tiek svinēta Tēva diena. Šie svētki ar katru gadu gūst aizvien lielāku sabiedrības atsaucību, jo arī tēti ir pelnījuši svētkus. Arī Mazzalves pagasta Ērberģē trešo gadu pēc kārtas notika Tēva dienai veltīts pasākums. Šogad tas tika rīkots biedrības “Ērberģietes” projekta “Ģimeņu ziedēšanas maratons” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds. Par mazo un lielo dalībnieku izklaidi un pasākuma muzikālo noformējumu šoreiz gādāja SIA “Pārsteigumu Karuselis”, kurš Mazzalvē viesojās pirmo reizi.

Pasākums tika atklāts ar muzikālu izrādi par Bitīti un Mārīti, kuras laikā bērni tika aicināti aktīvi līdzdarboties. Lielu prieku un sajūsmu mazajiem apmeklētājiem sagādāja mazie un lielie burbuļi. Pēc izrādes tēti un arī vectēvi tika aicināti sacensties dažādos spēka un veiklības pārbaudījumos. Bērni gan paši, gan ar vecāku palīdzību varēja radoši izpausties darbnīcās, izgatavojot suvenīrus un apsveikumus. Bija iespēja iegādāties arī saldos našķīšus – popkornu un cukurvati. Tie, kuriem vien tāda vēlēšanās bija, varēja tikt pie gliteru tetovējuma. Ģimenes, bet jo īpaši tēti pakavējās pie izstādes, kurā apskatei tika izlikti Mazzalves pamatskolas skolēnu apsveikumi tētiem Tēva dienā. It visi apsveikumi bija gatavoti no sirds un ar lielu rūpību. Pasākuma izskaņā, dodoties mājās katrs dalībnieks varēja piestāt pie balonu darbnīcas. Te varēja vērot kā meistares prasmīgajās rokās balons pēc paša izvēles pārtop par kādu dzīvnieciņu, putnu, sirsniņu vai puķi un pēc tam to saņemt to dāvanā.

Kā atzina pasākuma vadītāji – Mazzalvē dzīvo smaidīgas un atsaucīgas ģimenes, bet tēti un vectēvi šeit ir īsti stiprinieki. Paldies visām šīm stiprajām, draudzīgajām, aktīvajām ģimenēm, kuras apmeklēja pasākumu, jo pati vērtīgākā dāvana, ko vecāki bērnam var sniegt ir laiks, kas pavadīts kopā!