Mazzalves jauniešu paraugdemonstrējumi ielu vingrošanā

Mazzalves jauniešu paraugdemonstrējumi ielu vingrošanā

Eiropas sporta nedēļā Mazzalvē vēl viens īpašs notikums – Mazzalves jauniešu sagatavots ielu vingrošanas šovs, kurā 4 Mazzalves puiši – Alvis Spēlmanis, Ervīns Ūzans, Emīls Bondars un Niks Linmeijers – demonstrēja pašu izveidotu programmu ar dažādiem ielu vingrojumiem gan uz vingrošanas stieņa, gan zālienā. Jaunieši pasākuma ievaddaļa iesildīja publiku ar rīta rosmi un bija sarūpējuši vingrinājumus arī mazajiem skatītājiem – kurš ilgāk noturēsies pie stieņa. Visi drosminieki saņēma arī balviņas, ko puiši bija sagādājuši.

Jaunieši bija sagatavojuši īstu šovprogrammu, kuru ar prieku noskatījās krietns mazzalviešu pulciņš. Tie tagad droši kļuvuši par jauniešu atbalstītājiem un ar interesi sekos arī turpmāk viņu sportiskajām aktivitātēm.

Zēni noslēgumā solīja “uz tikšanos nākamreiz!”.  Mazzalves pamatskolas skolēniem, kuri bija atnākuši skatīties, ko māk vecākie brāļi un draugi, šis sportiskais šovs bija iedvesmojošs un uz darbošanos savas sportiskās formas pilnveidošanā rosinošs. Cerams, puišiem būs sekotāji.