Mazzalves pamatskolā viesojas Aizkraukles novada latviešu valodas un literatūras skolotāji

Mazzalves pamatskolā viesojas Aizkraukles novada latviešu valodas un literatūras skolotāji

26. aprīlī Mazzalves pamatskolā viesojās Aizkraukles novada latviešu valodas un literatūras skolotāji.

Viesošanās sākās ar direktora Aivara Miezīša uzrunu, kurā skolotāji uzzināja, kas uzlabots un atjaunināts Mazzalves pamatskolā. Skola attīstībā nestāv uz vietas, vienmēr ir kādi jaunumi. Skolotājiem bija iespēja apskatīt vairākus kabinetus, lai gūtu priekšstatu, kā notiek mācības skolā.

Tad skolotājus  iepriecināja skolēni ar pavasarīgi siltu koncertu.   Aija Vegnere skaitīja dzejoli par brīnišķīgāko valodu – latviešu valodu, Oskars Piebalgs – par bagāto Sēliju, Līva  Brāzma –   pasaku par baltumu. Skolas ansamblis priecēja ar pavasarīgām dziesmām, bet Annika Eļļuka –  ar sirsnīgu skaņdarbu.

Lai emocijas bagātinātu, pie skolotājiem ieradās barons Hāns (gids Elmārs Vectirāns). Viņš kopā ar baronesi  ( gidi Silviju Lisovsku) skolotājiem stāstīja par uzvārdu došanas laiku  Ērberģes pusē.  Skolotāji uzzināja par skrīvera izdomu, lai uzvārdi būtu interesantāki un neatkārtotos.

Tā kā skolotāji un skolēni  ir eksāmenu gaidās, tad notika arī informatīva sanāksme. Skolotāji uzzināja jaunāko par eksāmeniem.  Tad sākās jautājumu un atbilžu nodarbība.  Skolotāji dalījās savā  darba pieredzē, noteikti guva  kādu atbildi uz sev interesējošu jautājumu. 

Noslēgumā skolotāji  baudīja dabas skaitumu ap Mazzalves pamatskolu un apmeklēja  fotogrāfa Jāņa Valdemāra Helmaņa fotogleznu izstādi Mazzalves pakalpojumu centra ēkā.

Latviešu valodas un literatūras skolotājas Daiga Pabērza un Silvija Lisovska bija organizējušas  kolēģiem šo dienu Mazzalves pamatskolā tā, lai būtu  ne  tikai radoša un emocionāla, bet arī darbīga pieredzes apmaiņa.

 Paldies Lolitai Ondzulei, kura organizēja braucienu  uz Mazzalves pamatskolu!

 Silvija Lisovska.