Mazzalvieši izzina fizikas likumus Ilūziju muzejā un Akropolē slido

Mazzalvieši izzina fizikas likumus Ilūziju muzejā un Akropolē slido

7.oktobī ekskursijā uz Cosmo Ilūziju muzeju un slidot uz jaunā tirdzniecības centra Akropole ledus arēnu devās Mazzalves pamatskolas 7.,8.un 9.klases skolēni. 

Cosmos Ilūziju muzejs ir interaktīvs, neparedzams un atraktīvs, kur interesanti pavadīt laiku. Tā ir unikāla vieta Latvijā, kas pārsteidz nesagatavotus. Muzejā skolēni varēja iemācīties ko jaunu un piedzīvot jaunus iespaidus. Eksponāti lika skolēniem neticēt savām acīm. Muzejā tika apskatītas dažādas ilūzijas, kosmosa istaba, stikla labirints un vēl citi aizraujoši brīnumi.

Pēc interesantā muzeja apmeklējuma skolēni devās nodoties fiziskām aktivitātēm – bija jautra slidošana jaunajā tirdzniecības centrā Akropole iekštelpu ledus arēnā. Šī ledus arēna šobrīd Latvijā ir vienīgā unikālā slidotava, kura atrodas tirdzniecības centra pašā centrā.

Diena interesanti pavadīta, gūti jauni iespaidi, pasportots…Paldies biedrībai “Ērberģietes” par iespēju, ko dāvāja projekts “Tu neesi viens”! Mēs tiešām sapratām, ka kopā ar draugiem var interesanti un saturīgi pavadīt dienu.

Sporta skolotāja Diāna Voļnaga