Mazzalvieši LVM Meža olimpiādes pusfinālā

Mazzalvieši LVM Meža olimpiādes pusfinālā

No AS “Latvijas valsts meži” Vides izglītības projektu koordinatores Renātes Ribakas esam saņēmuši ļoti jauku ziņu: “Ar prieku ziņojam, ka Jūsu (Mazzalves pamatskolas) komanda iekļuvusi LVM Meža olimpiādes pusfinālā un turpina cīņu par galveno balvu! AS “Latvijas valsts meži” Facebook kontā tiks publicētas visas finālā iekļuvušo komandu spēļu video pamācības.”

 Facebook vērtējums ir tikai daļa no kopējā punktu skaita. Žūrija savu vērtējumu jau ir devusi.  Saskaņā ar nolikumu maksimāli bija iespējams nopelnīt 40 punktus pirmajā kārtā. Mazzalvieši ieguva 31 punktu. Turpretim, otrajā kārtā Facebook ir iespēja papildus nopelnīt vēl 10 punktus. To aprēķināšana notiks pēc sekojošas formulas: augstākais balsu (“Patīk”) skaits Facebook dalīts ar 10, kur attiecīgi katra komanda noteiktā diapazonā saņems 1 – 10 punktus. Publiskais balsojums noslēgsies 2022. gada 1. martā, bet kopvērtējuma rezultātus un informāciju par sešām komandām, kas iekļuvušas finālā, kā arī tā norisi tiks izziņots 4. martā.

 Žūrijas komentārs par mazzalviešu iesūtīto vides nodarbību bija šāds – apsveicams mēģinājums meža izziņā iekļaut modernās tehnoloģijas – mobilos tālruņus un digitālos rīkus. Jēgpilni. Mūsdienīgi. Pozitīvi tika novērtēts tas, ka, izpildot sporta vingrinājumu, komanda izretinās un izlīdzinās vienā līnijā, ievērojot sportā apgūtās iemaņas.

Ļoti ceram uz draugu, skolasbiedru un paziņu atbalstu balsošanā, jo Mazzalves komanda kopā ar sporta skolotāju Diānu Voļnagu ir gatava startēt arī finālā.

 

Žanna Miezīte