Mazzalvieši startē Aizkraukles sporta skolas sacensībās “Metēju diena”

Mazzalvieši startē Aizkraukles sporta skolas sacensībās “Metēju diena”

Aizkraukles pilsētas stadionā 27.aprīlī norisinājās ANSS SEZONAS ATKLĀŠANAS SACENSĪBAS “METĒJU DIENA” U12, U14 un U16 vecuma grupām. Sacensībās piedalījās sportisti no Aizkraukles NSS, Augšdaugavas NSS, Jelgavas BJSS, Jelgavas vieglatlētikas klubs, Jēkabpils SS, Jūrmalas sporta skolas, Lielvārdes SS, Ogres SS, Salaspils SS, SS “Arkādija”, Sēlijas SS un Vecumnieku SS. 

Lodes grūšanas sektorā mazzalviešus pārstāvēja Niks Ašmanavičs (U16) , Keilija Kuzņecova (U12) un Markuss Puriņš (U14). Augsto 2.vietu ieguva Niks, uzrādot augstu rezultātu 12,86 m. 2.vieta arī Keilijai ar rezultātu 8,11m. Markusam šajā disciplīnā 6.labākais rezultāts 8,29m.

Vesera mešanas disciplīnā startēja Keilija Kuzņecova un Markuss Puriņš. Keilija savā vecuma grupā bija vienīgā meitene, lai arī nebija sportiskās konkurences, tas neliedza Keilijai uzrādīt ļoti augstu rezultātu 27,40 m. Markusam izdevās izcīnīt 3.vietu ar rezultātu 21,98m (rīka svars 3 kg).

Vislielākā konkurence bija šķēpa mešanas sektorā, un no mazzalviešiem šajā disciplīnā startēja Gatis Rusiņš, Patriks Milaičikovs, Oskars Piebalgs, Markuss Puriņš un Paula Bubina. Labākais šajā disciplīnā bija Markuss Puriņš. Pamatsacensībās Markuss šķēpu raidīja 26 m tālu un iekļuva sacensību finālā starp 8 labākajiem metējiem un fināla pirmo metienu raidīja krietni tālāk –  32,56 m. Šis metiens Markusam atnesa 3.vietu.