Olimpiskā diena Mazzalvē

Olimpiskā diena Mazzalvē

Popularizējot veselīgu dzīvesveidu un godīgas spēles principus, Latvijas Olimpiskā komiteja tradicionāli kā katru gadu arī šogad 18.septembrī organizēja Olimpisko dienu, kas veltīta Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanai. Šai pasākumā mazzalvieši vienmēr piedalījušies, organizējot kopīgu vingrošanu skolas pagalmā un iesaistoties sporta aktivitātēs.

Olimpiskā diena sākās ar svinīgo līniju, direktora uzrunu un Olimpiskā karoga pacelšanu. Olimpisko karogu pacelt uzticēja sportiskākajiem Mazzalves pamatskolas skolēniem – Nikam Ašmanavičam, Zandai Zariņai un Ernestam Bubinam. Šogad skolēniem vingrojumu kompleksu palīdzēja sagatavot sporta skolotāja Diāna Voļnaga. Par palīgiem vingrojumu demonstrēšanā sporta skolotāja izraudzījās Niku Linmeijeru, Amandu Lokesu, Zandu Zariņu un Jogitu Rutku. Vingrošanā iesaistījās arī skolotāji.

Olimpiskās dienas izskaņā sporta hallē notika derbijs florbolā starp 6.-7.klases komandu “Lūši” un 8.-9.klases komandu “Vilki”. Spraigā cīņā uzvaru un kausu guva apvienotā 8.-9.klases komanda “Vilki”, iegūstot 14 punktus. “Vilku” komandā spēlēja Niks Linmeijers, Zanda Zariņa. Ingus Rusiņš, Alekss Dunskis un Andžejs Savelis. 6.-7.klases komanda “Lūši” – Valters Niedra, Ingars Jalavčuks, Kristers Langa, Ernests Bubins, Toms Linmeijers un Mareks Dobrovoļskis – ieguva 8 punktus.

Sportiskā Olimpiskā diena noslēgusies, bet tās devīze “Esam sportiņā” ir aktuāla. Būsim sportiski, būsim sportiņā katru dienu!

Žanna Miezīte