Pārgājiens saliedē

Pārgājiens saliedē

13.maijā Mazzalves pamatskolas 9.klases skolēni devās pavasara pārgājienā. Bija saulaina un jauka diena, tieši piemērota doties tālākā ceļā. Pirms ceļa mums sporta skolotāja Diāna Voļnaga iedeva maršruta kartes un foto ar objektiem, kurus pa ceļam jāatrod.

Mēs kopā ar audzinātāju Silviju Ivanovu un sporta skolotāju Diānu Voļnagu nogājām vairāk nekā desmit kilometrus ar daudziem pieturas punktiem. Vajadzēja orientēties vidē, atrast objektus. Pa ceļam vērojām dabu – viss palēnām sāk iekrāsoties visās košajās pavasara krāsās. Pavadot laiku attālinātajās mācībās, nebiju sajutusi atnākam un mostamies dabu.

Interesanti bija apmeklēt veco Mazzalves baznīcu, kura celta 1851.gadā. Vairāk nekā desmit kilometru nemaz nelikās tik daudz, jo, pavadot laiku labā kompānijā, laiks paskrien nemanot. Mēs piedzīvojām adrenalīna devu, ejot pāri vecam koka tiltam, metāmies rāpus, lai pārlīstu pāri ganu trosei un sajutām sen nebijušas emocijas, nobildējoties visi kopā.

Manuprāt, šis pārgājiens nāca par labu katram no mums, jo tas deva iespēju pabūt kopā ar klasesbiedriem, redzēt interesantus objektus, vairāk iepazīt dabu. Es ceru, ka vēl līdz skolas beigām būs iespēja vēlreiz doties kādā pārgājienā.

Jogita Rutka 9.klase