Pieņemšana pie pagasta vadītājas

Pieņemšana pie pagasta vadītājas

Pēdējā mācību diena bija īpaša trešdaļai Mazzalves pamatskolas skolēnu un viņu vecāku, kurus saņemt Zelta, Sudraba, Bronzas un Cerību liecību pie sevis uz svinīgo pieņemšanu aicināja Mazzalves pagasta vadītāja Zeltīte Odiņa.

Pēc sirsnīgās Z.Odiņas uzrunas pasākuma dalībniekiem bija iespēja noskatīties šova “Ko tu proti, Latvija?” uzvarētāja Hip Hop freestyle dejotāja Reiņa Dāga Zvirgzdiņa priekšnesumu.

Sekoja īpašo liecību izsniegšana. Zelta liecību saņēma Zanda Zariņa, Elīna Koklevska un Zane Dubinska. Sudraba liecību nopelnījuši Amanda Osipova, Agnija Misūne, Karīna Pauniņa, Oskars Piebalgs, Ernests Baltacis un Gustavs Bubins. Bronzas liecības saņēma Viktorija Baltace, Ingus Rusiņš, Ralfs Dobrovoļskis, Elija Gabuža, Amanda Lokesa, Ernestīne Baltace, Kristiāns Bardi, Kristena Kučinska, Patrīcija Lisovska, Markuss Puriņš, Sabīne Grīnberga un Keilija Kuzņecova. Par uzcītību Cerību liecību Z.Odiņa izsniedza Nikam Ašmanavičam un Rebekai Salakai.

Aizkraukles izglītības pārvaldes Atzinības rakstus saņēma novada olimpiāžu laureāti – Zanda Zariņa par 2.vietu ķīmijas (skolotājas Diāna Voļnaga un Ludmila Roze) un latviešu valodas un literatūras olimpiādēs (skolotājas Daiga Pabērza un Silvija Lisovska), Viktorija Baltace par 2.vietu bioloģijas olimpiādē (skolotāja Anda Freimane), Valters Niedra par 2.vietu krievu valodas olimpiādē (skolotāja Astra Vinovska), Amanda Osipova par 3.vietu bioloģijas olimpiādē (skolotāja Anda Freimane), Elīna Koklevska par 3.vietu matemātikas olimpiādē (skolotāja Silvija Ivanova).

Visi īpašo liecību saņēmēji un olimpiāžu laureāti tika ierakstīti Mazzalves pagasta Goda grāmatā.

Tad vēl kopbilde un foto kopā ar vecākiem. Arī individuāli tiek ķerti fotomirkļi atmiņai no jaukā pasākuma. Protams, tiek izmantota iespēja nofotografēties arī ar Reini Dāgu Zvirgzdiņu.

Cienasts bērniem un vecākiem…un sirsnīgs pasākums noslēdzies. Lai bagāta un saulaina vasara, kad uzkrāt spēkus jaunajam mācību gadam!