POPiela – pirmais skolēnu padomes rīkotais pasākums – izdevās

POPiela – pirmais skolēnu padomes rīkotais pasākums – izdevās

8.decembrī beidzot klašu komandas bija gatavas piedalīties skolēnu padomes pirmajā patstāvīgi organizētajā pasākumā – POPielā, kas bija veltīta Raimonda Paula daiļradei.

Pasākumu vadīja skolēnu padomes pārstāvji – Elīna Koklevska un Toms Linmeijers. POPielā pirmā uzstājās 1.klase ar azartisku dziesmu “Lāci, tu skaļi krāci”. Uzstāšanās skatītājiem ļoti patika, par to liecināja skaļie aplausi. 4.klase attēloja dziesmu “Nekur nav tik labi kā mājās” pašu izveidotā “videoklipa” versijā. Bija interesanti attēlota mājas ikdiena. 5.klases uzstāšanās ar dziesmas “Anniņa vanniņā” versiju arī izpelnījās skatītāju aplausu vētru, jo vienādos uzvalkos tērpto puišu Ernesta Baltača, Mārtiņa Brālīša un Gustava Bubina “dziedāšana” bija pārliecinoša, savukārt meitenes lieliski attēloja videoklipā  redzamās vanniņas ainas. Īpaša bija 6.klases uzstāšanās ar Andra Ērgļa (Patriks Milaičikovs) izpildīto dziesmu “Caur rozā brillēm”, ko izcili pavadīja “pats Raimonds Pauls” (Marks Lokess). Izcēlās arī bundzinieks Lūkass Vitkovskis- Kaktiņš un abas ģitāristes Zane Dubinska un Sofija Bogdanova un back vokāliste Sabīne Grīnberga. 8.klase uzstājās ar īpaši izveidotu versiju par dziesmu “Mafija”. Mafijas boss – bārmenis (Ralfs Renārs Pilmanis)  un bāra apmeklētājs Dāniels Baltacis lieliski paspilgtināja mafijas stilīgi ģērbto meiteņu iestudēto deju.

POPiela, pēc dedzīgo skatītāju un pašu dalībnieku domām, bija izdevusies. Saldās balvas klašu, kuras uzstājās, komandām bija godam nopelnītas. Paldies skolēnu padomei un viņu konsultantei Ludmilai Rozei par jauko pasākumu!