Rīgas Leļļu teātris viesojas Mazzalvē

Rīgas Leļļu teātris viesojas Mazzalvē

9.oktobrī Mazzalves pamatskolas pirmsskolas grupiņu un sākumskolas bērni ar patīkamu satraukumu gaidīja Rīgas Leļļu teātra viesizrādi “Pasaka par Diegabiksi” pēc Žaņa Grīvas pasakas motīviem.

Mazais bruņurupucēns Diegabiksis, bravūrīgi un viszinoši dodoties pasaulē, cer atrast lielo laimi. Vēlams tādu, kuras iegūšanai nav īpaši jānopūlas, jo bezrūpīga dzīve mazajam ceļa gājējam šķiet daudz vilinošāka. Taču ceļotāja gaitās Diegabiksim nākas sastapties ar neparedzētām grūtībām un noskaidrot, vai bez darba un pūlēm maz ir iespējams sasniegt to, ko vēlies. Muzikālā un sirsnīgā izrādē šim pašizaugsmes ceļam aicināti pievienoties bija “Vālodzītes “ bērni no 2 gadu vecuma un 1.-4.klašu skolēni.

Košā, ar dažādiem tēliem bagātā izrāde aktrises Dzintras Dukas – Maisakas un komponista Māra Podnieka sniegumā bērniem bija īsts piedzīvojums.

Pēc izrādes māksliniekiem pateicībā tika dāvāti ziedi un rudens veltes. Māmiņas, kuras izrādi noskatījās kopā ar saviem mazuļiem, audzinātājām atzina, ka izrāde bija jauks piedāvājums klātienē izjust teātra noskaņu, satikt īstus leļļu māksliniekus, un pateicās par piedāvāto iespēju bērniem dzīvot līdzi Diegabikses ceļojumam tepat Mazzalvē.

Žanna Miezīte