Sadraudzības koncerts

Sadraudzības koncerts

13.aprīlī Aizkraukles mūzikas skola aizsāka jaunu, jauku tradīciju – pavasarī visu novada mūzikas skolu audzēkņiem un pedagogiem satikties, lai muzicētu kopā sadraudzības koncertā. Tika uzaicinātas arī Mazzalves jaunās pianistes, tādēļ ceturtdienas pēcpusdienā četratā devāmies ceļā – Enija Lapiņa, Zane Dubinska, Elīna Koklevska un skolotāja.

Aizkraukles mūzikas skolā mūs sagaidīja ļoti sirsnīgi, katrai skolai bija iedalīta klase, kur iespēlēties un sagatavoties koncertam.

Sākās priekšnesumi un 2 stundas varējām baudīt daudzveidīgu mūziku visdažādāko instrumentu sniegumā. Uzstājās gan solisti, gan  dažādu instrumentāli sastāvi – flautas, vijoles, saksofoni, akordeoni, kā arī dziedātāji.

Mūsu meitenes uzstājās ar solo priekšnesumiem, kā arī Elīna un Zane muzicēja klavieru duetā. Programmā iekļāvām džeza skaņdarbus, kas izpelnījās neviltotu publikas atzinību un sajūsmu. Arī Elīnas atskaņotā F Šopēna polonēze noskanēja spoži un niansēti.

Pēc koncerta jaunos mūziķus gaidīja kliņģeris un aktivitātes zālē. Šķīrāmies, lai nākošo pavasari tiktos atkal, Kokneses mūzikas skolā.