Sēlijas novadu jauniešu diena 2020

Sēlijas novadu jauniešu diena 2020

14.augustā 13-25 gadus jaunus Sēlijas novadu apvienības (Jēkabpils, Aknīstes, Ilūkstes, Salas, Neretas, Jaunjelgavas, Viesītes novads) un Krustpils novada jauniešus Jēkabpils novadā, Dunavas pagastā, Dunavā – Dunavas skolas pagalmā aicināja piedalīties “Sēlijas novadu jauniešu dienā 2020”.

Mazzalves pamatskolas skolēnu un absolventu grupa, pārstāvot Neretas novadu, devās uz Sēlijas novadu jauniešu dienu. Pasākuma pirmajās minūtēs visiem atbraucējiem bija iesildīšanās. Fitnesa trenere mūs kārtīgi izvingrināja, lai mēs būtu gatavi piedalīties turpmākajās aktivitātēs. Vēlāk mūs sadalīja jauktās komandās, katrā iesaistot visu novadu jauniešus, lai mēs iepazītos arī ar citu novadu jauniešiem, kuri bija atbraukuši uz šo pasākumu.

Sekoja daudz un dažādas aktivitātes – bija futbols, kurā ikviens varēja ar skaļiem saucieniem atbalstīt komandu, virves vilkšanā katra komanda varēja apvienot savus spēkus, komandas izbaudīja arī boulingu, bija arī tādas sporta spēles, kuras iepriekš mēs nebijām spēlējuši, kā piemēram, dvieļbols, kurā katrs varēja izmantot savu veiklību un komandas sadarbošanos vienam ar otru.

Pasākuma noslēgumā cienājāmies ar garšīgām pusdienām. Izskaņā bija piepūšamā atrakcija, foto stūrītis, kurā ikviens iemūžināja jaukas un atmiņā paliekošas bildes. Un tad apbalvošana – komandas saņēma saldas balvas.

 Manuprāt, šis bija interesants pasākums jebkuram, labi jutās dažādu vecuma grupu jaunieši. Es vēlētos, lai šādi pasākumi notiktu biežāk.

Jogita Rutka