Sirsnīgie pārsteigumi aizvadītajā gadā

Sirsnīgie pārsteigumi aizvadītajā gadā

Brīnumi notiks, ja mēs tiem ticēsim!

Mūsu pirmais brīnums un pārsteigums bija Skolotāju diena, kad bērnudārza bērnu vecāki mums, pirmsskolas skolotājiem, uzdāvināja lielu, skaistu, gardu torti.

Katrai grupai droši arī savs brīnumiņš ticis, bet mums tika pārsteigums, kurš man kā bērnam lika klausīties lielām acīm un atvērtu muti. Sešgadīgo grupas vecāku pārstāve Agnese Dubinska pasniedza 5/6 gadīgo grupai pašiem savu laminējamo aparātu ar “sākuma kapitālu” – plēvītēm. To mums dāvinājis dāsnas sirds cilvēks, kurš gribējis palikt anonīms. Kā lai klusē par šādu dāvanu?

Īstenībā labdaru  mums apkārt ir daudz – kad Zane Dubinska mācījās 5/6 gadīgajos, tētis Zigmārs visas grupas bērniem uzdāvināja šļūcenīšus. Gata Garbunova mamma Santa mums uzdāvināja dažādus dekoriņus. Nikolas Ašmanavičas mamma uzdāvināja sudraba sniegpārsliņas. Kārlīša un Krišjāņa mamma un tētis mums Tīģera gadā uzdāvināja daudz saldumu un vērtīgas mantas (egles bumbuļus, pildījumus, egles trafareta caurumotāju).Vēl publiski nepateikts paldies Laimai Liepai par dzijas krājumiem – tās mums pietiks diezgan ilgam laikam.

Dod pieci un saņem desmit! No sirds pateicamies visiem labas, dāsnas sirds cilvēkiem! Lai katrā mājā ienāk Ziemassvētku brīnums, lai katru gadu sirds no jauna tic, cer un kvēli mīl!

Dziļā pateicībā un cieņā Aija Dārziņa