Svinam Ziemassvētkus

Svinam Ziemassvētkus

22.decembris Mazzalves pamatskolā bija svētku diena – rīta pusē pirmsskolēni pulcējās uz tikšanos ar Ziemassvētku vecīti un “Čučumuižas” Rūķiem, bet pēcpusdienā skolēni, skolotāji un skolēnu vecāki sanāca uz skolēnu Ziemassvētku uzvedumu “Brīnumu meklējot”. Pirms uzveduma skolas direktors uzrunā pateicās skolēniem un vecākiem par labi padarītiem darbiem 1.semestrī. Ziemassvētku egli iededza 9.klases skolniece Ernestīne Baltace, jo viņai ir augstākais vidējais vērtējums skolā un augsti panākumi bioloģijas (2.vieta) un angļu valodas (3.vieta) olimpiādēs.

 Teicami mācību sasniegumi, 1.semestri noslēdzot 4.-9.klašu grupā bija Ernestīnei Baltacei (9.kl.), Elīnai Koklevskai (7.kl.), Zanei Dubinskai (6.kl.), Annikai Eļļukai un Enijai Lapiņai (4.kl.), ar labiem mācību sasniegumiem 1.semestri noslēdza Agnija Misūne (8.kl.), Karīna Pauniņa, Oskars Piebalgs (7.kl.), Ernests Baltacis, Keilija Kuzņecova (5.kl.) un Artis Dubinskis (4.kl.). Viņiem direktors izteicis pateicību.

Koncertuzvedumā “Brīnumu meklējot” piedalījās 1.-3.klašu deju kolektīvs, skatuves runas pulciņa dalībnieki, vokālais ansamblis un pianistes Elīna Koklevska, Zane Dubinska, Annika Eļļuka un Enija Lapiņa. To vadīja Elīna Koklevska un Oskars Piebalgs. Koncertuzveduma noslēgumā pēc ilgiem brīnuma meklējumiem izrādījās, ka īstais Ziemassvētku brīnums esam mēs paši.

 Lai mums darbīgs, veiksmīgs un panākumiem bagāts jaunais 2024.gads!