Zanda piedalās TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”

Zanda piedalās TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”

4.novembrī Zanda kopā ar skolotāju Žannu Miezīti devās uz televīzijas māju, lai kopā ar saviem vienaudžiem – 8.klašu skolēniem – sacenstos populārajā televīzijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”. Spēles ieraksts norisinājās, stingri ievērojot visas distancēšanās un piesardzības prasības. Erudīcijā, visu zināšanu kopuma ātrā izvēlē sacentās 12 astoto klašu skolēni no Rīgas, Madonas, Preiļiem, Vecumniekiem. Ziemeriem un citām pamatā vidusskolām. 1.kārtā bija 8 jautājumi. Ne viegli. Katrā ziņā šādus jautājumus gluži skolā nemāca, lai uz tiem atbildētu, daudz jālasa papildus, piemēram, “Ilustrētā enciklopēdija”, ko visi dalībnieki saņēma balvā. Iesildīšanās jautājums, piemēram, bija “Vai govs var nokāpt pa stāvām kāpnēm?” Izrādās – nē, uzkāpt gan var. Daudzi jautājumi prasīja vienkārši intuitīvu vai loģisku domāšanu.

Rezultāts pirmajai reizei nav slikts – no 8 jautājumiem Zanda pareizi atbildēja 4. Vieglākajos kļūdījās, bet grūtos atbildēja pārliecinoši. Par intuīciju Zanda var nesūdzēties – ar to viss kārtībā.

Tā bija interesanta pieredze, jauni paziņas un tikšanās ar TV zvaigznēm. Zanda atzina, ka abi šīs spēles vadītāji ir interesanti un spēj jauniešus uzjautrināt. To Zanda izjuta intervijā, kas notika pēc spēles.

Aicinām arī citus mūsu skolas drosminiekus pieteikties spēlei! Tas ir PIEDZĪVOJUMS un sevis pārbaudīšana.