Žetonu pēcpusdiena Mazzalvē

Žetonu pēcpusdiena Mazzalvē

19.maijā Mazzalves pamatskolā skanēja 9.klases Pēdējais zvans. Katra klase bija sagatavojusi devītajiem apsveikumus ar uzmundrinošiem vārdiem un veiksmes vēlējumiem eksāmenos.

Jau tradicionāli pēc Pēdējā zvana pasākuma seko 9.klases Žetona pēcpusdiena, kurā skolnieki saņem skolas žetonu. Šajā gadā skolēni izvēlējās žetonu – kuloniņu, kuru skolēni no kakla nenoņēma arī eksāmenu laikā. Pēc svinīgās žetonu pasniegšanas daļas sekoja devīto priekšnesumi. Skolēni pārsteidza savus vecākus ar interesantu prezentāciju, kurai gatavojās vairākas nedēļas, jo ilgākā laika posmā viņi saviem vecākiem bija teikuši dažādas pārsteidzošas lietas, un visas vecāku atbildes, vecāku reakcija uz šiem dīvainajiem apgalvojumiem bija apkopota šajā prezentācijā. Daži piemēri no apgalvojumiem vecākiem: “Kad man nopirksi jaunāko i phone telefonu?”, “Es izdomāju pieteikties tautu deju kolektīvā”, “Es šodien sakāvos ar direktoru!”, “Es vairs neturpināšu mācības un došos uz Nīderlandi strādāt!” u. tml. Vēl skolēni bija sagatavojuši īsas teatrālas ainiņas no priekšmetu stundām, lai arī vecāki zinātu, kāda ir viņu uzvedība stundās. Kā pēdējo mācību priekšmetu skolēni atainoja mūzikas stundu, kurā skolēni kopā ar 8.klasi bija sagatavojuši dziesmu.

Vēl tikai vecāku, skolēnu un skolas darbinieku pasēdēšana pie vecāku sarūpēta galda, atmiņas par skolas gadiem, blēņām…un pasākums izskanējis.

Lai 9.klasei veiksmīgs turpmākais ceļš mērķu sasniegšanā!