Ziemassvētku skaļās lasīšanas pasākums skolā

Ziemassvētku skaļās lasīšanas pasākums skolā

22. decembrī 3.stundas laikā skolas zālē pulcējās skolas labākie un atsaucīgākie lasītāji un klausītāji, lai piedalītos nu jau ikgadējā skolas skaļās lasīšanas pasākumā. Protams, gada nogalē pasākuma temats bija saistīts ar Ziemassvētkiem. Zālē pie eglītes skolēni bija ieradušies, saposušies rūķu cepurēs.

6.klases skolēni Oskars Piebalgs un Elīna Koklevska lasīja Noras Ikstenas ,,Ziemassvētku pasaku”, kurā rūķi ar grāmatas burvīgo spēku spēj atkausēt niknās Ledenes sirdi. Grupa skolēnu – Vanesa Bidzāne, Enija Lapiņa (3.kl.), Emīlija Piebalga (4.kl), Zane Dubinska (5.kl.), Agnija Misūne, Esmeralda Radionova (7.kl), Sabīne Drevinska (8.kl.) un Amanda Lokesa (9.kl.) – lasīja tekstus no Ineses Paklones grāmatas ,,Ziemassvētku zāģītis” par dāvanu vērtību un par to, kā arī zāģītis var kļūt par dāvanu. 4.kl. skolniece Keilija Kuzņecova lasīja humora pilno igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka pasaku ,,Kā kaķis kļuva par Ziemassvētku vecīti”, bet 6.kl. skolniece Rebeka Salaka noslēdza lasījumus par sirsnīgo kristiešu puisīti Ksaveriņu, kurš adventes laikā lūdz palīdzību Dieviņam salabt ar niķīgo klasesbiedreni.

Sirsnīgo noskaņu radīja arī tas, ka kopā dziedājām Ziemassvētku dziesmas, bet starpbrīdī skolēniem bija uzdevums atrast gaiteņos dažas rūķu ,,pamestās” mantas -šallītes, zeķītes un cepurītes.

Gandarījumu radīja skolēnu atsaucība, sirsnība un uzvedība. Paldies visiem par sagādāto Ziemassvētku prieku!            

  Pasākuma organizētāja  Daiga Pabērza